RF + Mini Vakum

RF + minimal vakum cihazları, bi-polar radyo frekansı (RF), kızıl ötesi enerjisi, negatif basınç ve doku manipülasyonu etkilerini içeren Elos teknolojisine sahip bir cihazdır. Kızıl ötesi ve RF enerjilerinin sinerjik kombinasyonu cildi ısıtarak oksijenin hücre içi difüzyonunu arttırır. Vakum ve özel olarak tasarlanmış silindirleriyle cildi manipüle ederek güvenli ve etkin enerji aktarımını sağlar. Kızıl ötesi ve RF enerjilerinin sinerjik kombinasyonu deriyi ısıtarak oksijenin hücre içi difüzyonunu arttırır. Alınan sonuç, depolanan enerjinin metabolizmasını hızlandırır (lipoliz), lenfatik drenajı arttırır ve yağ hücrelerinin küçülmesini ve azalmasını sağlar. Sonuç: uygulama yapılan vücut bölgesinde çapta küçülme ve cilt yüzeyinde daha düzgün bir görünüm sağlar. Kısaca yapılan bölgeyi ütüler.

RF + minimal vakum cihazları teknolojisinin güvenliğini ve etkinliğini hem birden fazla merkezde yapılan klinik çalışmalarla hem de tüm dünyada birbirinden bağımsız yapılan uygulamalarda gösterilmiştir.

20 yaşını geçmiş kadınların % 80’inin selulit problemi yaşadığı tahmin ediliyor. Bir endüstri analizi sonuçları, 2005 yılında 14 milyon olan vücut şekillendirme uygulamalarının, 2015 yılında 40 milyon uygulamaya çıkacağı öngörülüyor. RF + minimal vakum cihazları vücut uygulamaları için bu büyüyen talebe, çapta küçülme ve selülit giderme de dahil olmak üzere çok güzel cevap verir.

RF + minimal vakum cihazları hem derin dokularda hem de cildin üst tabakalarında etki göstererek, yağ tabakalarında ve çapta ölçülebilir küçülmeler ve selülitte azalma imkanı sunar.